Dünya Harikası Japonya’ya Ne Zaman Gidilir?

Dünya Harikası Japonya’ya Ne Zaman Gidilir?

Kırmızı tapınakları ve tarihi yapılarıyla Dünya’nın en güzel ülkelerinden biri olan Japonya’da eğlenceli bir tatil sizi bekliyor. Sadece tarihi yapılarıyla değil, doğal yapısı ve gelişmiş şehirleriyle de beklentilerinizi karşılayabilecek güzellikte olan Japonya, kesinlikle görülmesi gereken önemli ülkelerden biridir.
Endülüs’e ne zaman gidilir?

Endülüs’e ne zaman gidilir?

İspanya gezisi nereden başlar sorusuna yanıt bulmak isterseniz ilk tercihiniz güney bölgesinde ki Endülüs olmalıdır. Avrupa’nın en büyük kültürel ve tarihi zenginliğine şahit olacağınız Endülüs, eşsiz bir güzelliği önünüze koyacaktır.
BANGKOK & PHUKET 20&27 OCAK 2018

BANGKOK & PHUKET 20&27 OCAK 2018

Her nekadar Balkanlardan soğuk hava ülkemize giriş yapmasada mevsim soğuklarından siz değerli misafirlerimizi alarak muhteşem üçlü deniz, kum ve güneş ile buluşturuyoruz. Her sömestri tatilinde... Bangkok, Güneydoğu Asya ülkesi Tayland’ın en kalabalık şehri ve başkentidir.
Finlandiya’da Ne Alınır?

Finlandiya’da Ne Alınır?

İskandinav ülkelerinin incisi konumunda bulunan Finlandiya, muhteşem güzellikleriyle size özel bir tatil deneyimi sunacaktır. Bir tatilde aradığınız tüm unsurları bulabileceğiniz bu bölge, size özel bir destinasyon olacaktır. Finlandiya Turları sırasında harika güzelliklerini size yansıttığı gibi bu güzellikleri değerlendirmeniz için de eşsiz fırsatları sunacaktır.
Barcelona Alışveriş Turu

Barcelona Alışveriş Turu

Dünyanın neresine giderseniz gidin aynı tip hediyeliklerle karşılaşıyorsunuz. Bu yüzden farklı bir hediye gördüğünüzde mutlaka almak içinizden geçiyor. Eğer yolunuz Barcelona şehrine düştü ise şanslı insanlar arasında yer alıyorsunuz. Barcelona Turları sırasında satın alınabilecek pek çok hediyelik eşya bulmanız mümkün.